Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Laserowe zamykanie naczynek

mainBG

OPIS TECHNOLOGII 

Zabiegi z użyciem lasera są sprawdzone, skuteczne i bezpiecznie. Podczas zabiegu głowica lasera emituje wiązkę promieniowania, która jest pochłaniana wyłącznie przez hemoglobinę, czerwony barwnik krwi. Potem energia ta przekształcana jest w ciepło powodujące odparowanie krwi z naczynka. W efekcie naczynko zostaje zniszczone przy czym skóra pozostaje nieuszkodzona.

Laser o podwójnej długości fali VariLite™ wytwarza wiązkę zieloną o długości fali 532 nm oraz wiązkę podczerwoną 940 nm, co pozwala zoptymalizować parametry zabiegowe w zależności od wskazań klinicznych:

Wiązka 532 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian barwnikowych, zmian skórnych, trądziku. Istnieje możliwość współpracy lasera z urządzeniem ScanLite™ przy wykonywaniu zabiegów twarzy w technologii MicroSpot™.

Wiązka 940 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych (0,3-1,5 mm średnicy), w tym zmian naczyniowych kończyn dolnych, oraz przy usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała.

WSKAZANIA

  • zmiany naczyniowe
  • teleangiektazje
  • poszerzone naczynia na skórze twarzy i nóg
  • naczyniaki wrodzone (naczyniaki płaskie )

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Opalanie kończymy trzy tygodnie przed zabiegiem. Tydzień przed zabiegiem nie stosujemy silnych zabiegów kosmetycznych jak kwasy itp.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na naświetlaniu każdego naczynka, punkt po punkcie , głowicą lasera. Już podczas seansu zauważalny jest efekt- leczone naczynka bledną i zyskują jaśniejszy odcień. Zabieg należy do mało przyjemnych- strzały lasera odczuwa się jako ukłucia.

EFEKTY

Bezpośrednio po zabiegu wokół naczyń pojawia się stan zapalny, niewielkie zaczerwienienie , czasami strupki. Taki stan może utrzymywać się do 4 tygodni. Pierwsze rezultaty widać już w trakcie zabiegu, ostatecznie naczynko znika po czterech tygodniach. W niektórych przypadkach zabieg należy powtórzyć dwa, czasem nawet trzy razy.

PRZECIWSKAZANIA

  • nadwrażliwość na światło
  • choroby, które nasilają się pod wpływem nasłonecznienia i urazów (np. bielactwo)
  • infekcje bakteryjne i wirusowe skóry

CENA

Twarz:
- cała twarz od 400,-
- policzki 300,-
- nos 200,-

Nogi:
- cena zależna od ilości naczynek

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu