Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Lipoliza laserowa

mainBG

          OPIS TECHNOLOGII

Lipoliza laserowa wykonywana jest laserem diodowym 810-1064 nm w zależności od modelu. W trakcie zabiegu włókno światłowodowe przekazuje energię tkance tłuszczowej uszkadzając dość wybiórczo komórki tłuszczowe. Parametry fali dobierane są w zależności od obszaru i ilości tkanki mającej ulec usunięciu.

WSKAZANIA

Zabiegi służą do modelowania sylwetki i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic ciała. Nie nadają się do odchudzania. Obejmują obszary brzucha ,ud ,kolan ,podbródka, pleców

JAK PRZYGOTWAĆ SIĘ DO ZABIEGU

Ze względu na znieczulenie miejscowe do zabiegu ,nie jest wymagane specjalne przygotowanie .Konieczne jest wykonanie badań -morfologii krwi i układu krzepnięcia .Zabiegów nie wykonujemy w trakcie miesiączki .

PRZEBIEG ZABIEGU

Lipoliza laserowa składa się z trzech etapów .Pierwszy polega na podaniu w obszar operacji środka znieczulającego, obkurczającego naczynia krwionośne. Drugi na działaniu laserem na tkankę tłuszczową specjalna prowadnicą laserową .Trzeci -ostatni na odessaniu tkanki tłuszczowej niskociśnieniowym ssakiem po uprzednim poddaniu jej działaniu lasera .Całość kończy zeszycie drobnych ran, przez które wprowadzono kaniule laserowe i ssące .Po zabiegu stosujemy specjalne ubranka uciskowe ,które powinny być stosowane minimum tydzień .

PRZECIWSKAZANIA

  • zaburzenia krzepnięcia ,
  • alergie ,
  • choroby z autoagresji
  • nadmierne oczekiwania chorych,
  • otyłość

EFEKTY

Efekty pojawiają się po ok 2 tyg i zejściu obrzęków z okolic operowanych. Późny efekt występuje ostatecznie po 4-6 miesiącach. Kiedy tkanka tłuszczowa ulega resorpcji poprzez mechanizmy wydalania drogą wątroby i nerek .Czasem z otworów po użyciu kaniul wycieka surowiczy płyn podbarwiony krwią ,przez okres kilku godzin.

CENA

Podbródek 2000,-
Uda 3000,-
„Bryczesy” 3000,-
Kolana 3000,-
Boczki 3000,-
Brzuch 4000,-

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu