Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Depilacja Laserowa

mainBG

OPIS TECHNOLOGII

MeDioStar to najnowższy laser niemieckiej firmy Asclepion. Jest on wyposażony w diodę laserowa o dużej mocy, dzięki której dociera do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Dzięki głowicy chłodzącej skórę zapewnia wysoki komfort oraz bezpieczeństwo nawet dla ciemniejszych typów skóry. światło lasera niszczy macierz włosa (cebulkę). Emitowana przez niego energia pochłaniana jest przez barwnik znajdujący się we włosie i zamienia się w energię termiczną. W efekcie cały włos zostaje podgrzany, a żywe komórki w jego korzeniu i macierzy uszkodzone. Po takim zabiegu włosy już się nie odnowią.

www.aclepion.pl

WSKAZANIA

  • zabieg przeznaczony jest praktycznie dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów
  • w zaburzeniach endokrynologicznych – hirsutyzm, hipertrychoza (wskazane po terapii hormonalnej)
  • w stanach zapalnych skóry po depilacjach chemicznych, woskiem i goleniu
  • w celach kosmetycznych – na wszystkie części ciała celem pozbycia się niechcianego owłosienia
  • u mężczyzn mających problem z przerzedzeniem odrostu po goleniu
  • wrastające włosy
  • szybki odrost włosów po innych metodach depilacji

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Aby zabieg był efektywny , na dwa tygodnie przed nim nie powinno się wyrywać włosków ani stosować kremów do depilacji. Przychodząc na wizytę, trzeba mieć ogoloną skórę . Niewskazane jest smarowanie jej balsamem. Najważniejsze, przed zabiegiem nie wolno się opalać.

PRZEBIEG

Podczas konsultacji lekarz ocenia stan i typ skóry oraz włosów. Na tej podstawie ustala dawkę energii (zawsze dobierana indywidualnie do każdego pacjenta). Podczas zabiegu możesz czuć lekkie ukłucia. Pojawi się również zaczerwienienie. To znak, że energia trafiła we włos i mocno rozgrzała skórę wokół mieszka.Dzięki głowicy chłodzącej zintegrowanej z laserem podczas zabiegu pacjenci nie odczuwają bólu.

EFEKTY

Zaczerwienienie i obrzęk zanikają w ciągu 2-3 godzin. Ważna jest ochrona słoneczna. Laser uszkadza włosy, które są w aktywnej fazie wzrostu, czyli podczas zabiegu usuniętych ostaje ok. 30 proc. włosów. Aby mieć gładką skórę, zabieg trzeba powtórzyć 4-6 razy w odstępach od 4 do 10 tygodni. Skuteczność depilacji laserowej zależy od odcienia włosów i typu karnacji. Im większy jest kontrast pomiędzy kolorem skóry i włosów, tym zabieg przynosi lepsze rezultaty.

PRZECIWWSKAZANIA

Włosków nie można usuwać, gdy masz świeża opaleniznę, bierzesz antybiotyki, stosujesz kremy z retinolem, leki światłouczulające (np. antydepresanty, przeciwzapalne), cierpisz na fotodermatozy, bielactwo, łuszczycę, liszaj płaski, masz opryszczkę. Przeciwwskazaniem są również włosy rude, siwe, blond

CENA

DEPILACJA LASEROWA
Cena za zabieg , wymagane 4-8 zabiegów w odstępach min. 4 tygodni.
Górna warga 150,-

Broda 200,-

Policzki 200,-

Cała twarz 400,-

Szyja 200,-

Kark 300,-

Uszy 150,-

Przedramiona 400,-

Ramiona 400,-

Pachy 250,-

Brzuch 300,-

Kresa biała 150,-

Tors 600,-

Plecy 600,-

Pośladki 500,-

Bikini 300,-

Bikini całkowite 400,-

Łydki 400,-

Uda 500,-

Łydki+uda 800,-

Całość 1500,- ( pachy, nogi, bikini, twarz)
Pakiet 6 depilacji: na wybraną część ciała 6 zabiegów w cenie 4 . Płatność przy 2 pierwszych zabiegach.

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu