Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Laser MeDioStar Next

mainBG

OPIS TECHNOLOGII

MeDioStar NeXTwww.asclepion.com

Laser MeDioStar Next to doskonałe rozwiązanie gwarantujące najwyższa jakość zabiegu przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu pacjenta podczas zabiegów:

DEPILACJA

Światło lasera przechodzi przez powierzchniowe warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

LECZENIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

MeDioStar wykożystywany jestdo usuwania pajączków żylnych na nogach, naczyniaków oraz rozszerzonych naczynek na twarzy. Na zmiany naczyniowe o mniejszej średnicy oraz położone powierzchniowo najbardziej selektywnie działa długość wiązki najlepiej pochłaniana przez oksyhemoglobinę, co umożliwia nagrzanie naczynek do temperatury zapewniającej właściwy efekt kliniczny, minimalizując ryzyko poparzenia. Jednakże wysoka absorpcja wiązki przez hemoglobinę może ograniczać głębokość na jaką dociera w skórze światło lasera, co utrudnia leczenie grubszych oraz głęboko położonych zmian. 

ODMŁADZANIE SKÓRY

Celem zabiegu jest rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie porów i stymulacja kolagenu do tworzenia nowych włókien. To ostatnie zjawisko prowadzi do bardzo pożądanej przez pacjentów poprawy napięcia skóry.

USUWANIE ZMIAN TRĄDZIKOWYCH

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku mogą stanowić poważny problem. Laser ten stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych i niedoskonałości w postaci bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środków znieczulających.

MedioStrar NeXT idealne połączenie 2 długości fali:

  • 810 nm: sprawdzona długość fali do usuwania owłosienia, wysoka absorpcja w melaninie , mała w oxyhemoglobinie
  • 940 nm: wysoka absorbcja w oxyhemoglobinie (koagulacja naczyń krwionośnych do 2mm średnicy, głębsza penetracja w głąb skóry, mniejsze odczucie dyskomfortu dla ciemnych typów skóry)
  • połączenie dwóch długości fali jest najbardziej sprawdzoną metodą usuwania owłosienia dla wszystkich typów skory
  • 940 nm przy głowicy do zamykania naczyń przynosi najbardziej efektywne rezultaty w zabiegach na żyłach nóg czy naczynkach na twarzy

Doskonały system chłodzenia:

  • chłodzenie naskórka następuje za pośrednictwem metalowej sondy, umieszczonej w głowicy lasera
  • schładzanie podczas zabiegu (ruch głowicy w kierunku zimnej metalowej sondy)
  • wysoka efektywność chłodzenia przy minimalnej powierzchni sondy

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu