Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Kwas Hialuronowy

mainBG

OPIS TECHNOLOGII

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który naturalnie występuje w skórze. Jego głównym zadaniem jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry. Zapewnia to odpowiednie napięcie i elastyczność skóry. Niestety po 25 roku życia jego ilość się zmniejsza. W miejscu, gdzie zaczyna go brakować, pojawiają się zmarszczki, a skóra traci odpowiednie napięcie. W utrzymaniu równowagi i poprawie wyglądu pomagają syntetyczne formy kwasu hialuronowego. Podane bezpośrednio pod skórę, w zależności od stopnia zagęszczenia preparatu, mogą uzupełnić niedobory kwasu, a przez to przywrócić nam zdrowy, młody wygląd i skorygować mankamenty urody. Do modelowania twarzy używa się innego rodzaju kwasu hialuronowego niż podczas mezoterapii. Jest ustabilizowany (usieciowany), co oznacza, że specjalne wiązania chemiczne łączą jego cząsteczki we włókna. Dzięki temu ma bardziej trwała strukturę.

WSKAZANIA

 • asymetria twarzy
 • utrata objętości policzków, zapadnięte policzki
 • zmarszczki w okolicy twarzy i szyi
 • opadnięcie brwi
 • niewydatne kości policzkowe

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy jedynie zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

PRZEBIEG ZABIEGU

Po zebraniu dokładnego wywiadu omawia się oczekiwania oraz możliwe do uzyskania rezultaty. Następnie kremem znieczulającym znieczula się miejsca poddane zabiegowi. Po uzyskaniu znieczulenia danej okolicy wprowadza się cienką igłą preparat tuż pod powierzchnię skóry . Po zabiegu może się pojawić niewielka opuchlizna, miejscowe zaczerwienie i zwiększona wrażliwość w miejscu iniekcji. Objawy te znikają samoczynnie w ciągu kilku dni po zabiegu. Efekty widoczne są zaraz po zabiegu i utrzymują się do 18 miesięcy.

EFEKTY

Gęsty kwas hialuronowy jest aplikowany w te partie twarzy, które są najbardziej narażone na utratę objętości, a jednocześnie odpowiedzialne za młody wygląd. Pełniejsza i bardziej kształtna twarz odzyskuje łagodny i młodzieńczy owal. Znikają nieestetyczne „chomiki”, a wiotka i opadająca wcześniej skóra znowu jest sprężysta i młodzieńcza. Powraca piękny, naturalny wygląd sprzed lat.

PRZECIWWSKAZANIA

 • stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa
 • ciąża, okres karmienia piersią

CENA

Zabiegi wykonywane są preparatami stabilizowanego kwasu hialuronowego (wypełniacze czasowe) uznanych na świecie marek; Restylane, Allergan, Teosyal, Stylage. Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju i ilości zużytego preparatu.

Lwia zmarszczka (pionowe bruzdy)              650,-

Fałdy nosowo-wargowe                                    650-1400,-

Dolina łez                                                                800-1200 ,-

Cienie pod oczami                                               650,-

Zmarszczki wokół oczu                                      650-1000 ,-

Wolumetria (modelowanie twarzy)               od 1200,-

Dłonie                                                                       600,-

Teosyal ultimate 3ml                                           2500,-

*Cena ustalana indywidualnie z Pacjentem podczas konsultacji lekarskiej przed zabiegiem, zależna od ilości zużytego preparatu.

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu