Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Nici PDO NewU i Aptos

mainBG

Zabiegi z użyciem nici NewU

Wśród propozycji NewU znajdziemy przede wszystkich szeroki wybór nici liftingujących PDO (wykonanych z polidioksanony) i PLLA (wykonanych z kwasu polimlekowego) są to nici całkowicie biokompatybilne a dzięki nim zabiegi takie jak bezoperacyjny lifting twarzy i ciała, rewitalizacja i konturowanie oraz wygładzanie zmarszczek dadzą piękny i naturalne efekt.

NICI LIFTINGUJĄCE

Jak to działa ?

 

Fibroblasty w naszej skórze zwiększają produkcję kolagenu, co daje ujędrnienie i pogrubienie tkanek w miejscu implantowanych nici. Głównym elementem oddziaływania na tkankę są "haczyki" umieszczone na każdej z nici. Ich głównym zadaniem jest zakotwiczenie się w tkance, a pod wpływem zaciągnięcia następuje jej uniesienie oraz stabilizacja w nowym położeniu. Nici tworzą coś na kształt rusztowania, na którym podparte są tkanki.

 

Efekty zabiegu

 

Efekt liftingu jest widoczny natychmiast po zabiegu. Z czasem nici ulegają powolnemu rozpuszczeniu, wzdłuż nich tworzą się kolumny z włókien kolagenu i elastyny a to zapewnia właściwe napięcie skóry.

 

Zastosowanie:

 • podniesienie łuków brwiowych
 • uniesienie policzków
 • uniesienie kącików ust
 • likwidacja "chomików"
 • zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych
 • poprawa linii żuchwy
 • likwidacja podwójnego podbródka

Nici haczykowe dają możliwość wykonania pełnego liftingu twarzy, nadania jej właściwego konturu oraz owalu.

 

Jakich nici używamy w naszym gabinecie?

Nici COG (PDO)

Nić nacinana posiadająca precyzyjny system haczyków umieszczonych na całej długości w 4 płaszczyznach 4D - 360°.

Wskazania: konturowania twarzy, V-lifting, korekta podwójnego podbródka  oraz niwelowania zaawansowanych objawów starzenia się skóry przy drobnych i delikatnych rysach twarzy.

Nici Lift strong (PDO)

Nić haczykowa, tłoczona najnowszej generacji - haczyki powstają metodą formowania, a nie jak wcześniej nacinania nici. Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, co powoduje mniejszą traumatyzację tkanki i gęściej osadzone na nici. W wyniku formowania powstaje nić z podwójnymi zębami, co oferuje znacznie więcej korzyści pod względem siły uniesienia tkanki ( siła uciągu nici to 2,7 kg)

Wskazania: konturowania twarzy, V-lifting, korekta podwójnego podbródka  oraz niwelowania zaawansowanych objawów starzenia się skóry

NICI REWITALIZUJĄCE

Jak to działa ?

Dzięki silnemu działaniu pobudzającemu skórę do regeneracji wzrasta ilość włókien kolagenowych wypełniających bruzdy i głębokie zmarszczki, co sprawia, że zostają one spłycone, a skóra wygląda promiennie i świeżo.

Zastosowanie

 • zmarszczki poprzeczne czoła
 • lwia zmarszczka
 • rewitalizacja skóry pod oczami
 • kurze łapki
 • linia żuchwy
 • wiotkie policzki
 • bruzda nosowo-wargowa
 • linie marionetki
 • podwójny podbródek
 • rewitalizacja skóry szyi i dekoltu

Jakich nici używamy w naszym gabinecie?

Nici Mono PDO

Klasyczna, gładka, pojedyncza nić PDO wykonana z polidioksanonu.

Nici NewU Mono PDO mają wszechstronne działanie: wygładzają zmarszczki i bruzdy, liftingują, zwiększają elastyczność, rewitalizują i rozświetlają skórę.

Nici Screw PDO

Skręcona wokół igły pojedyncza nić. Podczas wprowadzania nić NewU Screw wkręca się w tkankę. Włókno posiada tzw. pamięć skrętu, co pozwala na efektywne spłycanie zmarszczek

Nici Tornado PDO

Skręcone wokół igły dwie nici NewU Mono dodatkowo oplecione wokół igły. Włókno posiada, tzw. pamięć skrętu co pozwala na efektywne spłycanie nawet głębokich zmarszczek. Po wprowadzeniu, nić NewU Tornado działa ze zdwojoną siłą w porównaniu do tradycyjnej nici Screw.

Również nici Cavern-fill oraz Multi-fill PDO.

 

NICI APTOS

Aptos to kombinacja specjalnych, estetycznych nici P(LA/CL) (kwas polimlekowy z kaprolaktonem) oraz metod ich implantacji.

Lifting przy zastosowaniu nici Aptos to popularna procedura odmładzania twarzy i ciała, oraz poprawy jakości skóry bez interwencji chirurgicznej, niosącej ryzyko bliznowacenia. Procedury Aptos nazywane są minimalnie inwazyjnymi z minimalnym okresem rekonwalescencji.

Nano Vitis P(LA/CL)  Aptos

Nić rozpuszczalna, bez wypustów, podwójnie skręcona na kształt warkocza, umieszczona w tępo zakończonej kaniuli.

Wskazania: polecana jest do rewitalizacji i wzmacniania tkanek różnych obszarów twarzy, szyi i ciała. Ten wyjątkowy kształt pomaga uruchamiać wewnątrz tkankowe procesy regeneracyjne.

Po zaimplantowaniu warkocz zaczyna się stopniowo rozkręcać, zwiększając objętość, wypełniając drobne zmarszczki i linie, jak wypełniacz, z tym, że precyzyjnie, tylko w miejscu wprowadzenia nici. Powierzchnia skóry ulega wyrównaniu i jest wyraźnie gładsza. Maksymalny efekt uzyskuje się w ciągu 1-1,5 miesiąca po zabiegu i utrzymuje się przez 1,5 do 2 lat.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja z lekarzem podczas której wykluczone zostają wszystkie przeciwwskazania. Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwkrzepliwych, przeciwzapalnych.

Jak przebiega zabieg?

Bezpośrednio przed zabiegiem wykonuje się znieczulenie miejscowe. Następnie opracowuje się plan rozlokowania nici, trwa to ok. 30-40 min. Lekarz wykonuje serię nakłuć, za pomocą doskonale wyspecjalizowanej  oraz odpowiednio dostosowanej dla danego obszaru kaniuli lub igły  prowadzącej, przez które wprowadzane są kolejno nici.  Każda sfera zabiegowa zajmuje ok. 10-15 min.

Co po zabiegu?

Po zabiegu mogą wystąpić obrzęk i zasinienie obszarów poddawanych zabiegowi. Może także wystąpić bolesność. Zaleca się wtedy stosowanie środków przeciwbólowych( paracetamol, ibuprom), zimnych kompresów, maści heparynowych oraz preparatów odkażających skórę. Przez okres 2-3 dni należy unikać picia alkoholu, gorących napojów i spożywania gorących posiłków. W okresie około  tygodnia od przeprowadzenia zabiegu wskazane jest, aby zminimalizować ruchy mimiczne i nie stosować żadnych zabiegów rozgrzewających przez okres nie krótszy niż miesiąc od zabiegu. Okres gojenia trwa około tygodnia, natomiast po upływie kilku dni pacjent może wrócić do codziennych czynności.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroba nowotworowa
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • terapia przeciwzakrzepowa
 • choroby autoimmunologiczne
 • ostre infekcje
 • stany zapalne skóry w obszarze leczonym
 • choroba niedokrwienna serca
 • nadciśnienie II i III stopnia
 • zaostrzenie przebiegu wszystkich chorób przewlekłych

 

CENNIK:

Cena zabiegu zależy od okolicy i ilości użytych nici

NICI "LIFT STRONG" oraz "LIFT STRONG III" PDO

1 nitka     350,-

2 nici na stronę     1400,-

NICI COG PDO

1 nitka   300,-

3 nici na stronę    1500,-

NICI PDO rewitalizujące (cena zabiegu zależy od rodzaju i ilości nici oraz okolicy zabiegowej)

okolica oczu 10 szt.    700,-

okolica oczu 20 szt.    1200,-

marionetki 10 szt.       700,-

podbródek 10 szt.       500,-

podbródek  20 szt.      900,-

szyja 10 szt.      700,-

szyja 20 szt.      1200,-

NICI APTOS liftingujące Visage Excellence PLLA z kaprolaktonem

1 nitka   350,-

5 nitek na stronę  3200,-

NICI APTOS rewitalizujące Vitis PLLA z kaprolaktonem 

10 nitek (po 5 na stronę)  1600,-

 


MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu