Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Regeneris "Lifting Wampirzy"

mainBG

OPIS TECHNOLOGII

Regeneris, zwany także przez pacjentów ”Wampirzym Liftingiem” to autologiczna terapia komórkowa . Zawiera komórki i czynniki wzrostu krwi pacjenta, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy regeneracji tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, aktywują komórki macierzyste ,pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu. Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym.

www.regeneris.pl

WSKAZANIA

Zabieg jest przeznaczony w szczególności dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji oraz tych, którzy nie życzą sobie wstrzykiwania produktów nie- biokompatybilnych a także dla uczulonych na inne produkty.

Pozostałe wskazania :

 • rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni
 • korekcja zmarszczek i fałdów skórnych
 • regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
 • nadmierne wypadanie włosów
 • włosy zniszczone, pozbawione blasku
 • wypełnienie blizn potrądzikowych
 • polecany dla osób z ryzykiem wystąpienia alergii

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU

Zabieg ten nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzona jest wnikliwa konsultacja lekarska w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań.

PRZEBIEG ZABIEGU

W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (6 -18ml) krwi pacjenta do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu. Regeneris można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

EFEKTY

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji. Ponieważ wszystkie elementy składowe charakteryzują się pochodzeniem autologicznym, ryzyko miejscowej reakcji immunologicznej, nietolerancji, alergii jest wykluczone.

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby krwi
 • nowotwory
 • ciąża i karmienie piersią
 • przyjmowanie leków wydłużających czas krwawienia (np. aspiryna)

CENNIK:

Mezoterapia cena za zabieg:

1 probówka (twarz, szyja)                                               700 ,-

2 probówki (twarz, szyja, dekold)                                1200 ,-

Dermapen 3(twarz+szyja+dekolt)+2 probówka           1400,-             

Dermapen 4 (twarz, szyja, dekold) +2 probówki          1500,-

Głowa (terapia wypadania włosów)                              700,-

Zalecane od 2-4 zabiegów co 3 tygodnie.

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu