Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Restylane Skinboosters

mainBG

 

CO TO JEST RESTYLANE SKINBOOSTERS?

Restylane Skinboosters to głęboko nawilżający zabieg, który można wykonać dwoma różnymi preparatami na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego z rodziny wypełniaczy RESTYLANE, cieszącymi się ogromnym zaufaniem zarówno wśród pacjentów, jak i wśród lekarzy. Świadczy o tym już 30 milionów zabiegów przeprowadzonych na całym świecie.

Restylane Skinboosters to unikatowe podejście do zagadnienia rewitalizacji, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Oznacza to zwiększenie stopnia nawilżenia całej skóry, co zapewnia jej zdrowy blask, poprawiając tym samym jej wygląd. 

JAK DZIAŁA ZABIEG ?

Każdy zabieg obejmuje szereg nawilżajacych mikroiniekcji stabilizowanym kwasem hialuronowym - silnie higroskopijną substancją, naturalnie występującą w organizmie, utrzymującą długie nawilżenie skóry.

Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w obszarze poddanym zabiegowi, zapewniająca poprawe jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry.

Restylane Skinboosters podobnie jak jabłko pobierając wodę z gałązki, przyciąga wodę zawartą w skórzę i dzięki niej nawilża skórę od wewnątrz, aby zapewnić piękny efekt na zewnątrz.

DLA KOGO JEST DEDYKOWANY ZABIEG ?

Dla każdego kto pragnie poprawić jakość swojej skóry:

- kobiety i mężczyźni z każdym typem skóry

- osoby z młodszą lub  bardziej dojrzałą skórą

- osoby z bliznami po trądziku lub z foto-uszkodzeniami skóry

JAK CZĘSTO MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG ?

W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca sie wykonanie jednej serii początkowej, składającej się z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni, a następnie regularnych zabiegów podtrzymujących, co około 6 miesięcy.

Zabieg trwa zwykle około 20 minut, a efekty są długotrwałe. Efekt zabiegu utrzymuję się od 6 do 12 miesięcy. 

EFEKTY:

- poprawa elastyczności skóry

- zmniejszenie szorstkości skóry

- redukacja drobnych zmarszczek

- zmniejszenie niedoskonałości skóry np. blizn potrądzikowych 

CENNIK:

Twarz              600,-

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu