Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Modelowanie twarzy

mainBG


Sposoby na zmniejszenie zmarszczek i wymodelowanie twarzy

Delikatne zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry, to pierwsze sygnały do rozpoczęcia intensywnej terapii regenerującej. Im bardziej zaawansowane są zmiany, tym więcej pracy musimy wykonać, aby przywrócić skórze zdrowy i świeży wygląd. Poniżej znajdziecie Państwo informację dotyczące objawów, które powinny zaniepokoić oraz na temat skutecznych i nowoczesnych metod odmładzania.

Jak przebiega proces starzenia się skóry?

Upływ czasu, ekspozycja na słońce i zmiany hormonalne sprawiają, że skóra traci jędrność i elastyczność, jest gorzej nawilżona i pojawiają się na niej zmarszczki. Pierwsze zmiany są widoczne w górnej i środkowej części twarzy - zmarszczki wokół oczu (kurze łapki), głębokie bruzdy pomiędzy brwiami (zmarszczki lwie) oraz bruzdy biegnące od nosa do ust (fałdy nosowo-wargowe). W dalszych latach dochodzi do zmniejszenia jędrności skóry policzków i brody oraz pojawienia się zmarszczek biegnących od kącika ust do podbródka (linie marionetki). Twarz z charakterystycznego dla osób młodych wyglądu w kształcie litery V, zmienia się, przybierając bardziej kwadratowy kształt. To ostatni dzwonek na przeprowadzenie zabiegów medycyny estetycznej.

 

W AtenaClinic dysponujemy skutecznymi zabiegami modelującymi, które stanowią najnowocześniejsze osiągnięcie medycyny estetycznej. Zapraszamy Państwa do kontaktu.

PROPONOWANE ZABIEGI

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu