Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

Opadające powieki

mainBG

Jak pokonać problem opadających powiek?

Co zrobić, w przypadku gdy powieki zaczynają opadać? Skóra staje się coraz bardziej wiotka, a na łuku brwiowym powstaje nieestetyczna fałdka?  Warto skonsultować się ze specjalistą, który zaleci zabiegi pozwalające odzyskać prawidłowe napięcie skóry wokół oczu.

Dlaczego powieki opadają?

Zmiany w poziomie napięcia skóry wokół powiek są związane przede wszystkim z upływem czasu. Im jesteśmy starsi, tym mniej wydajnie pracuje nasza skóra. Komórki wolniej się dzielą, a stare, zniszczone struktury nie są sprawnie naprawiane. Skóra stopniowo traci jędrność i elastyczność. Pozbawiona podpory zaczyna wiotczeć i opadać. W pierwszym etapie obserwujemy jedynie delikatne obniżenie fałdu skóry, warto jednak pamiętać, że opadające powieki nie są wyłącznie problemem estetycznym. W skrajnych wypadkach mogą doprowadzić nawet do zmniejszenia pola widzenia oraz wiążących się z nim uciążliwych problemów w życiu codziennym.


CZYNNIKI DETREMINUJĄCE
•starzenie się skóry
•namiar skóry
•złe warunki w miejscu pracy
•budowa twarzy (ukształtowanie brwi)

Kluczem do sukcesu jest szybko podjęta terapia. W AtenaClinic dysponujemy naprawdę skutecznymi metodami korekcji opadających powiek. Zapraszamy Państwa na konsultację lekarską, na której dobieramy najlepsze dla Pacjenta metody redukcji opadających powiek.

PROPONOWANE ZABIEGI

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu