Proszę, włączyć obsługę JavaScript aby przeglądać w pełni funkcjonalną stronę.

To co dla nas ważne nasz profesjonalizm, nasza pasja, Twoje piękno....

mainBG

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają specjalistycznego podejścia, istotna jest trafna diagnostyka i elastyczność w dostosowaniu odpowiednich procedur. Profesjonalizm łączący wiedzę i doświadczenie pozwala podejmować decyzje o wyborze zabiegów, ujmując pacjenta holistycznie -analizując predyspozycje skóry, rysy twarzy,wiek, stan zdrowia, rodzaj problemu, indywidualną mentalność i potrzeby pacjenta. Relacja lekarza z pacjentem musi opierać się na zaufaniu i zrozumieniu.

Specjaliści w AtenaClinic oferując swoje usługi kierują się wieloletnim doświadczeniem i poczuciem równowagi w realizowanych zabiegach. Należy pamiętać, aby podążając za współczesnymi trendami utrzymać umiar i dobry smak w kształtowaniu swojego wizerunku.

Każda decyzja lekarzy AtenaClinic jest podejmowana z dużą rozwagą. Zabiegi wykonywane są bardzo umiejętnie z delikatnością i subtelnie korygują urodę, pozostawiając autonomię i indywidualność danej osoby.

Mity jakie funkcjonują wokół medycyny estetycznej niewiele mają wspólnego z prawdą, zbiegi estetyczne dbają o jakość skóry podkreślając urodę pacjenta. Ważne jest aby nie ingerować zbyt mocno w naturę.

lek. med. Aneta Majchrzak-Habryka

Aneta Majchrzak-Habryka

Studia medyczne ukończyłam w 1997 roku,na wydziale lekarskim Śląskiej Akademi Medycznej w Katowicach. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Politechniki Śląskiej na wydziale Zadządzania i Marketingu oraz AGH Zarządzanie Personelem. Należę do Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. W swojej praktyce wykorzystuję doświadczenie, które nabyłam w pracy w poradni chirurgicznej (należałam do Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran). Od 2008 zajmuję się medycyną estetyczną. Uczestniczę w szkoleniach i kongresach, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce odbyłam szkolenie z zakresu stosowania nici Silhouette soft. Wykonuję zabiegi modelujące twarz stosujac toksynę botulinowa, kwas hialuronowy, nici PDO, wykonuję rownież zabiegi laserowe.

lek. med. Marek Klar

Marek Klar

Po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej, w 1992 roku zacząłem pracę w miejskim szpitalu w Katowicach Bogucicach, gdzie obejmowałem stanowiska: stażysty, asystenta i kierownika oddziału chirurgii. W roku 2001 uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia z chirurgii ogólnej, w 2004 tytuł specjalisty medycyny ratunkowej. W 2012 roku ukończyłem specjalizację z chirurgii onkologicznej. Oprócz 10 000 wykonanych zabiegów chirurgicznych odbyłem liczne staże i szkolenia m.in. w USA.

kosmetolog - mgr Sonia Banach

mgr Sonia Banach

W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Kosmetologia Anti-Aging na wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się wizażem, który jest moją wielką pasją. W 2014 roku ukonczyłam renomowaną szkołę makijażu Agnieszka Broda School of Make Up w Katowicach-uzyskując tytuł wizażysty.

Publikacje moich makijaży ukazały się m.in. w magazynie branżowym "Ślubne Fryzury i Makijaże".

Swój warsztat doskonaliłam podczas licznych udziałów w sesjach zdjęciowych oraz największych na śląsku pokazach mody „Silesia Fashion Day”. Jestem absolwentką projektu „Sephora University 2015”, pracowałam także jako ambasador marki Smashbox Cosmetics.

Podczas targów Esthetic Show 2016 w Warszawie, zdobyłam 1 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu dla szkół i uczelni "Czerwona Szminka" - uzyskująć tytuł Mistrza Polski.

Ukończyłam także profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz anty-aging, m.in.: Zastosowanie peelingów chemicznych oraz medycznych w medycynie estetycznej, PRX – biorewitalizacja bez igieł, depilacja pastą cukrową, przedłużanie rzęs Nouveau Lashes metodą Let’s Go oraz permanentne tuszowanie rzęs NouveauScara.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz na kongresach podczas targów branżowych.

lek. dent. Kamila Saczuk - Muszczynko

lek. dent. Kamila Saczuk - Muszczynko

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Poza stomatologią estetyką i kosmetologią interesuję się zdrowym odżywianiem, które ma wielki wpływ na nasze samopoczucie oraz na to jak wyglądamy. Stale podnoszę swoje umiejętności, zarówno praktycznie jak merytoryczne. Wykonywana praca i kontakt z pacjentami sprawia mi bardzo wiele przyjemności i daje ogromną satysfakcję.

Wykonuję zabiegi przy użyciu, laserówów dostępnych w naszym gabinecie, mezoterapię igłową, również z użyciem osocza bogatopłytkowego, zabieg Dermapen, fale radiowe mikroigłowe, Hifu, Plexr. Pomogę przy doborze pielęgnacji skóry po zabiegu jak również tej codziennej, domowej, która jest niezwykle ważna.

Rejestrator medyczny - Beata Bojdoł

Beata Bojdoł

Z zawodu jestem Technikiem Usług Kosmetycznych. Mam ponad 10 letni staż pracy w branży kosmetycznej. Kilka lat prowadziłam własny salon kosmetyczny co nauczyło mnie sprawnie zarządzać czasem pracy oraz profesjonalnie obsługiwać klientów. Moją pasją jest wizaż i stylizacja paznokci. Pracuję również w laboratorium analitycznym co wdrożyło mnie nieco w ogólną medycynę.

Praca w AtenaClinic pozwala mi poznać połączenie kosmetologii jak również medycyny mianowicie medycynę estetyczną co sprawia mi ogromną satysfakcję oraz poszerza moje horyzonty.

MASZ PYTANIE? Zapraszamy do kontaktu